Kariera w Adecco

Młodszy/Specjalista ds. Rekrutacji

Warszawa

Grupa Adecco jest zdobywcą drugiego miejsca w światowym rankingu Great Place to Work – razem tworzymy wspaniałe miejsce pracy!

Grupa Adecco, światowy lider usług HR, posiada ponad 5700 oddziałów na całym świecie, w tym 60 w Polsce, gdzie zatrudnia 500 pracowników.

W związku z dynamicznym rozwojem oddziału poszukujemy Kandydatów/Kandydatek na stanowisko:

Zadania:

  • Samodzielne realizowanie projektów rekrutacyjnych na stanowiska podstawowego i średniego szczebla (administracja biurowa, księgowość, finanse, siły sprzedażowe, call center/obsługa klienta, magazyny, logistyka)
  • Selekcja otrzymanych aplikacji oraz organizacja i prowadzenie rozmów rekrutacyjnych
  • Utrzymywanie relacji z Klientami
  • Aktywne budowanie wizerunku Firmy na lokalnym rynku

Wymagania:

  • Doświadczenie w obszarze rekrutacji-min. 1 rok
  • Znajomość i umiejętność wykorzystywania alternatywnych źródeł pozyskiwania kandydatów
  • Umiejętność zarządzania swoim czasem pracy ustalaniu priorytetów

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet szkoleń wstępnych, wsparcie merytoryczne doświadczonych pracowników
  • Wynagrodzenie: podstawowe oraz premiowe powiązane z wynikami pracy (premie miesięczne)
  • Ubezpieczenie na życie, prywatną opiekę medyczną, kartę sportową, pakiet dodatkowych benefitów
  • Możliwość pracy w firmie będącej liderem, w biurze zlokalizowanym w Śródmieściu lub na Mokotowie

Chcesz poznać szczegóły?