Kariera w Adecco

Operator maszyn

Gliwice

Grupa Adecco jest zdobywcą drugiego miejsca w światowym rankingu Great Place to Work – razem tworzymy wspaniałe miejsce pracy!

Grupa Adecco, światowy lider usług HR, posiada ponad 5700 oddziałów na całym świecie, w tym 60 w Polsce, gdzie zatrudnia 500 pracowników.

Obecnie dla naszego klienta, produkującego elementy metalowe, poszukujemy osób chętnych na stanowisko:

Operator maszyn

Oferujemy:

 • stawkę adekwatną do zdobytego doświadczenia
 • atrakcyjny system premiowy
 • możliwość zdobycia cennego doświadczenia
 • zatrudnienie w oparciu umowy o pracę tymczasową
 • pracę w firmie, która dba o każdego pracownika

Zadania:

 • obsługa maszyn produkcyjnych
 • dostarczanie i odbieranie materiałów z maszyny

Wymagania:

 • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi (suwmiarka)
 • mile widziana znajomość rysunku technicznego
 • doświadczenie w pracy na produkcji
 • mile widziane uprawnienia na wózek widłowy i suwnicę obsługiwaną z poziomu "0"

Zainteresowane osoby proszę o przesyłanie swojego CV za pomocą opcji "Aplikuj", albo o kontakt pod numerem: 723 130 005.

Poleć nas swoim znajomym mamy wiele ofert pracy.

Chcesz poznać szczegóły?
Zgłoś się do nas! Prześlij CV przez formularz aplikacyjny.

Aplikuj teraz

Numer referencyjny:
PPKAL/03/19/AS/KTW

Brand:
Adecco

Dział:
HR

Miasto:
Gliwice

Aplikuj teraz

Znasz kogoś, kto szuka pracy? Poleć mu Adecco! Mamy więcej interesujących ofert!

Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Adecco Poland sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie pl. Europejski 2. Dane będą przetwarzane w celu przedstawienia satysfakcjonującej oferty współpracy, w tym będą udostępniane potencjalnym pracodawcom (klientom Adecco) oraz będą przetwarzane w celach kontaktowych. Ponieważ podmioty z Grupy Adecco posiadają zróżnicowaną ofertę stanowisk, podane dane osobowe będą udostępniane do spółek z Grupy Adecco tj. Adecco Consulting sp. z o.o.; Adecco Staffing sp. z o.o.; Modis Polska sp. z o.o. – wszystkie z siedzibami w Warszawie pl. Europejski 2 – wyłącznie w celach rekrutacji na wybrane stanowisko. Powyższe dotyczy również innych danych przekazanych do Adecco Poland sp. z o.o. drogą elektroniczną, listowną, bądź osobiście podczas umówionych spotkań. Inne operacje na podanych danych osobowych mogą być wykonywane tylko w przypadku wyrażenia odrębnej zgody – dotyczy to w szczególności zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez podmioty z Grupy Adecco wymienione powyżej oraz Adecco Group AG, z siedzibą Sägereistrasse 10, 8152 Glattbrugg, Szwajcaria. Informujemy o prawie do żądania w każdym czasie dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania. A także o prawie cofnięcia zgody na przetwarzanie danych przysługującym w każdym czasie. W razie pytań dotyczących zasad prywatności i przetwarzania danych w Adecco prosimy o kontakt pod adresem email: privacy.poland@adecco.com.