Kariera w Adecco

Operator maszyn

Gliwice

Grupa Adecco jest zdobywcą drugiego miejsca w światowym rankingu Great Place to Work – razem tworzymy wspaniałe miejsce pracy!

Grupa Adecco, światowy lider usług HR, posiada ponad 5700 oddziałów na całym świecie, w tym 60 w Polsce, gdzie zatrudnia 500 pracowników.

Obecnie dla naszego klienta, produkującego elementy metalowe, poszukujemy osób chętnych na stanowisko:

Oferujemy:

  • stawkę adekwatną do zdobytego doświadczenia
  • atrakcyjny system premiowy
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  • zatrudnienie w oparciu umowy o pracę tymczasową
  • pracę w firmie, która dba o każdego pracownika

Zadania:

  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • dostarczanie i odbieranie materiałów z maszyny

Wymagania:

  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi (suwmiarka)
  • mile widziana znajomość rysunku technicznego
  • doświadczenie w pracy na produkcji
  • mile widziane uprawnienia na wózek widłowy i suwnicę obsługiwaną z poziomu "0"

Zainteresowane osoby proszę o przesyłanie swojego CV za pomocą opcji "Aplikuj", albo o kontakt pod numerem: 723 130 005.

Poleć nas swoim znajomym mamy wiele ofert pracy.

Chcesz poznać szczegóły?