Kariera w Adecco

Operator wózka widłowego - UDT

Gliwice - Brzezinka, Łabędy

Grupa Adecco jest zdobywcą drugiego miejsca w światowym rankingu Great Place to Work – razem tworzymy wspaniałe miejsce pracy!

Grupa Adecco, światowy lider usług HR, posiada ponad 5700 oddziałów na całym świecie, w tym 60 w Polsce, gdzie zatrudnia 500 pracowników.


Aktualnie dla naszego Klienta, firmy z branży samochodowej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Operator wózka widłowego - UDT

  1. Masz uprawnienia na wózki zatwierdzone przez UDT?
  2. Posiadacz doświadczenie w ich obsłudze?
  3. Interesujesz się logistyką w firmach i chcesz poznać proces dostaw na magazynie?

Jeśli odpowiedziałeś:TAK to zgłoś się do ADECCO POLAND.


Gwarantujemy ze swojej strony zatrudnienie w oparciu umowy o pracę tymczasową i bardzo wysokie zarobki.

Jeśli zależy Ci na stabilnym zatrudnieniu i pewnej pracy - nie wahaj się.


Do Twoich zadań należeć będzie głównie dostarczanie części na produkcje oraz załadunek i rozładunek samochodów dostawczych.


Jesteś zainteresowany? To wyślij nam swoje CV za pomocą opcji "Aplikuj", lub skontaktuj się z nami pod numerem: 723 130 005.

Poleć nas swoim znajomym, mamy wiele ofert pracy.

Chcesz poznać szczegóły?
Zgłoś się do nas! Prześlij CV przez formularz aplikacyjny.

Aplikuj teraz

Numer referencyjny:
KIOW/12/18/AS/KTW

Brand:
Adecco

Dział:
HR

Miasto:
Gliwice - Brzezinka, Łabędy

Aplikuj teraz

Znasz kogoś, kto szuka pracy? Poleć mu Adecco! Mamy więcej interesujących ofert!

Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Adecco Poland sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie pl. Europejski 2. Dane będą przetwarzane w celu przedstawienia satysfakcjonującej oferty współpracy, w tym będą udostępniane potencjalnym pracodawcom (klientom Adecco) oraz będą przetwarzane w celach kontaktowych. Ponieważ podmioty z Grupy Adecco posiadają zróżnicowaną ofertę stanowisk, podane dane osobowe będą udostępniane do spółek z Grupy Adecco tj. Adecco Consulting sp. z o.o.; Adecco Staffing sp. z o.o.; Modis Polska sp. z o.o. – wszystkie z siedzibami w Warszawie pl. Europejski 2 – wyłącznie w celach rekrutacji na wybrane stanowisko. Powyższe dotyczy również innych danych przekazanych do Adecco Poland sp. z o.o. drogą elektroniczną, listowną, bądź osobiście podczas umówionych spotkań. Inne operacje na podanych danych osobowych mogą być wykonywane tylko w przypadku wyrażenia odrębnej zgody – dotyczy to w szczególności zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez podmioty z Grupy Adecco wymienione powyżej oraz Adecco Group AG, z siedzibą Sägereistrasse 10, 8152 Glattbrugg, Szwajcaria. Informujemy o prawie do żądania w każdym czasie dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania. A także o prawie cofnięcia zgody na przetwarzanie danych przysługującym w każdym czasie. W razie pytań dotyczących zasad prywatności i przetwarzania danych w Adecco prosimy o kontakt pod adresem email: privacy.poland@adecco.com.